Trend Kitabevi Güvenli Mi?

Trend Kitabevi; Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış güvenilir bir alışveriş sitesidir.
Ticaret Bakanlığı Firma Sorgulama İçin; 
Ticaret Bakanlığı Güvenli Site Kaydı

Trend Kitabevi, Türkiye'nin en popüler online kitap satış platformlarından biridir. Trend Kitabevi yüzlerce yayınevi ve binlerce yazar tarafından yayınlanan kitap, e-kitap ve diğer yayınları satışa sunar.

Trend Kitabevi'nde, tüm kategorilere ait kitap, e-kitap ve diğer yayınlar bulunabilir. Kategoriler arasında romantik, polisiye, aşk, bilim kurgu, çocuk ve gençler gibi seçenekler bulunur. Ayrıca, en çok satanlar, indirimdeki yayınlar ve yeni çıkanlar gibi özel kategoriler de mevcuttur.

Trend Kitabevi kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ödeme seçenekleri sunar. Kullanıcılar, kredi kartı, banka kartı ve havale gibi yöntemlerle ödeme yapabilirler. Ayrıca, Trend Kitabevi ücretsiz kargo, hızlı teslimat ve memnuniyet garantisi gibi hizmetler de sunar.

Trend Kitabevi müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşteriler, satın aldıkları yayınlar hakkında memnuniyetlerini trendkitap.com.tr'ye geri bildirim olarak iletebilirler. Ayrıca, Trend Kitabevi müşterilerine 7/24 telefon ve e-posta desteği de sunar.

Sonuç olarak, Trend Kitabevi Türkiye'nin en popüler online kitap satış platformlarından biridir. Trendkitap.com.tr'de, tüm kategorilere ait kitap, e-kitap ve diğer yayınlar bulunabilir ve çeşitli ödeme seçenekleri sunulur. Trend Kitabevi müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve 7/24 telefon ve e-posta desteği de sunar.

Trend Kitabevinin Sunmuş Olduğu Bazı Olanaklar;

1- Ücretsiz Değişim ve İade; satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz olarak değişim veya iade talep edebilirsiniz.

2- Servis ve Ürün Garantisi; Kitabevimizde satılan ürünlerin tamamı disbritör garantilidir. Herhangi bir arıza durumunda servis kaydını oluşturarak ürünlerin garanti sürecini sizler için takip ediyoruz.

3- Web sitemiz uluslarası SSL sertifikaları ile korunur, Alışveriş yaparken güvenliğiniz ve kişisel bilgileriniz %100 güvendedir. Kredi kartı işlemleriniz Paytr güvenci ile sanal poslar üzerinden yapılarak ekstra güvenlik sağlanır. Kartlarınız sistemimize kaydedilmez.

4-Trend Kitabevin'de satılan ürünlerin tamamı orijinal ve DİSTRİBÜTÖR garantilidir. 

 

 

 

 

Kapat